Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Ti i bën reklamë Ramës”, plas sherri mes Kreshnik Spahiut dhe Rudina Hajdarit

Zhurnal Ads

Debate të forta po zhvillohen në Open në Top Channel teksa po diskutohet për mundësinë që ka Edi Rama për të marrë një mandat të tretë.

Një debat i fortë u zhvillua mes Kreshnik Spahiut dhe Rudina Hajdarit. Debati nisi kur Rudina Hajdari akuzoi Spahiun që po i bën reklamë Ramës.

Rudina Hajdari: Si mund ta pranojmë në këtë. Kemi dy orë që flasim këtu për Edi Ramën duke i bërë reklamë. Nuk mund ta pranojmë që Rama del forcë e parë në zgjedhje.

Kreshnik Spahiu: Ndryshimet Kushtetuese i japin mundësi të dalë forcë e parë.

Rudina Hajdari: Nuk mund ta pranoj këtë. Je duke i bërë reklamë Edi Ramës. Nuk mund ta pranojmë këtë.Kreshnik Spahiu: Ti ke dalë në pension që 30-vjeçe. Me firmën që vendose më 5 prill i dhe mundësi Bashës, Ramës të rrinë në pushtet edhe për 30 vite.

Rudina Hajdari: Nuk qetësohem unë. Kemi 20 vite që flasim për të njëjtit persona. Në qoftë se problemi jam unë, unë largohem që tani. Por nuk jam problemi unë.

Kreshnik Spahiu: Qetësohu. Nën siglen e kujt do kandidosh ti që t’i thyesh këto që janë sot.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

‘Do ta kthejë Kukësin në një pol ekonomik të verilindjes’-Rama poston videon nga kantieri i aeroportit të Kukësit

admin

Skandali i ryshfetit në spitalin COVID, Rama: Nuk ka pyll pa derra! Këmbanë alarmi që të mos veproni në atë mënyrë

S.B.

Vetëvrasja e dy pacientëve me Covid 19 tek “Shefqet Ndroqi”, Prokuroria nis hetimet

admin

Kryemadhi kaloi Covidin, Braçe: Është krim të infektosh të tjerët

S.B.

Vlorë-Fier/ Shmangu përplasjen me “Benz-in”, aksidentohet makina e policisë

admin

Wadephul: Shqipëria të përmbushë parakushtet e BE-së për negociata

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...