Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Ti më bën njeri më të mirë”, Brooklyn me urim të përzemërt në ditëlindjen e 26-të të Nicola Peltz

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz vitin e kaluar bënë të ditur fejesën e tyre.

Që nga atëherë, dyshja kanë mbushur rrjetet sociale me postime të ndryshme, duke kaluar edhe kohë produktive së bashku, shkruan Daily Mail.

Nicola, gjatë ditës së djeshme (e shtunë) festoi ditëlindjen e saj të 26-të, derisa urimet nga Brooklyn ishin mëse të përzemërta.

“Urime ditëlindjen, nuk mund të tregojë se sa shumë të dua, ti më bën njeri më të mirë dhe më të lumturin në botë”, u shpreh modeli.

Ai po ashtu pati rastin të shpërndajë disa fotografi të çiftit, ku disa prej tyre ishin edhe momente qesharake.

Vlen të përmendet se edhe gjatë pandemisë, palët janë izoluar së bashku, duke mbajtur të azhurnuar fansat kohë pas kohë.

Postime të ngjashme

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...