Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tiësto bëhet baba për herë të parë

DJ me famë botërore, Tiësto, është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Annika Verwest, kanë mirëpritur në jetë një vajzë.

Këtë e ka bërë të ditur vet DJ, përmes disa fotografive të publikuara në rrjetin social Instagram.

Ai ka shfaqur imazhin e vajzës dhe njashtu të partneres së tij në maternitet pas lindjes.

“Përshëndetje vajzës time Viola Margreet Verwest. Ajo më jep ndjenja që kurrë nuk e dija se kisha në vetvete. Dhe nëna e saj Anniuka Verwest është një kampione e vërtetë. Si mund të dukesh kaq bukur pasi vetëm ke lindur?!”, shkroi Tiësto në Instagram.

Urimet për DJ-in e njohur kanë qenë të shumta nga ana e ndjekësve të tij në Instagram.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...