Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Tifozët maqedon ofendojnë përsëri por këtë herë e pësojnë (Video)

Zhurnal Ads

Shkup, 19 shtator – Tifozët maqedon edhe sot kanë ofenduar shqiptarët në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit duke brohoritur “Мртов шиптар, добар шиптар”.

Por në rrugë u ndalën një grup dasmorësh shqiptarë që dolën nga veturat dhe një i ri me motor dhe u drejtuan kah grupi i tifozëve. Duke e parë reagimin e shqiptarëve, tifozët maqedonas i ndalën ofendimet ndaj shqiptarëve dhe u shpërndanë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Osmani – Zaharieva: Të intensifikohet dialogu politik në të gjitha nivelet

Z H

Moti sot

T E

Pendarovski: Viti 2020 viti më i vështirë që nga pavarësia e shtetit

E.E.

Riorganizim për më shumë shtretër spitalorë, aktive 19.035 raste me kovid

E.E.

U formuan trupat punues të Kuvendit, zv.ministrat në rend dite pas 20 shtatorit

Z H

Carovska: Shkollat janë të sigurta, nuk kanë pse të mbyllen

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...