Agjencia Zhurnal.mk

Tika me mesazhe pozitive gjatë pandemisë

Modelja shqiptare Tika Camaj ka ardhur sonte me ca mesazhe tepër inkurajuese për fansat e saj

Ajo ka postuar disa foto me një fustan të shkurt dhe seksi derisa ka thënë se në këtë kohë duhet edhe pak pozitivitet.

“U dërgoj të gjithëve mesazhe pozitive”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, edhe në Amerikë shumica e popullit është në vetizolim derisa ky shtet ka marrë masa kundër koronavirusit, i cili virus tashmë ka prek edhe këtë shtet.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...