TikTok kishte probleme me funksionimin – përdoruesit ishin të dëshpëruar, ata ishin në ‘errësirë’ ​​për pesë orë

Shumica e përdoruesve raportuan se kishin probleme me shikimin e videove, ndërsa të tjerët nuk ishin në gjendje të identifikoheshin ose të ngarkonin përmbajtje.

 

Aplikacioni gjithashtu kishte probleme kur përdoruesit u përpoqën të bashkëvepronin me videon, të tregonin se u pëlqente videoja ose të shikonin komentet.

DownDetector tregon se TikTok kishte probleme me fillim rreth orës 16:00 të kohës sonë.

Problemi padyshim që u zgjidh rreth orës nëntë në mbrëmje dhe TikTok e raportoi atë në një shkrim në Twitter.

Sidoqoftë, ishte Twitteri ku përdoruesit vendosën të ndanin pakënaqësinë e tyre. 

Related posts

Telefoni më i vogël në botë – madhësia e tij është se e gishtit të madh

D V

Samsung nuk ndalet së talluri me iPhone 13: A po shihni edhe ju “Deja Vu” apo vetëm ne?

D V

Google po investon një miliard euro në Gjermani

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com