Auto

Tingulli i Audi SQ8, thjesht i mrekullueshëm

Tingull i mrekullueshëm …

Audi SQ8 është më “pikante” në krahasim me versionin standard Q8.

Audi SQ8 vjen me një paketë pajisjesh që përbëhet rrota 22 inç, sedilje lëkure, disqe prej çeliku inox e shumë gjëra të reja, transmeton Telegrafi.

Modeli me naftë i kësaj makine vjen me 435 kuaj fuqi dhe 900 Nm çifte rrotulluese, ndërsa ai me benzinë ka 500 kuaj fuqi dhe 770 Nm çifte rrotulluese.

Sidoqoftë, ajo që i ka mahnitur të gjithë, është tingulli mbresëlënës i Audi SQ8.

Më poshtë e keni videon ku mund të dëgjoni tingullin e jashtëzakonshëm që ofron Audi SQ8.

Postime të ngjashme

Për shkak të coronavirusit, kompania shet veturat në një tullumbace

S.B.

Shpaloset Ferrari Portofino M me 612 kuajfuqi

admin

S-Class Maybach është Mercedesi më luksoz që është ofruar ndonjëherë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...