Agjencia Zhurnal.mk

Tirana në terr, zonat kryesore mbesin pa energji elektrike

Disa prej zonave kryesore të Tiranës janë këtë mbrëmje pa energji elektrike.

Rruga e Kavajës, rruga “Irfan Tomini”, ish-Parku dhe disa zona të tjera po vuajnë mungesën e dritave.

OSHEE njofton se kjo situatë është krijuar prej ngarkesës në rrjet.

Brigadat e OSHEE raportohet se ndodhen në terren për riparimin sa më të shpejtë të defektit në dy fidera.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...