Agjencia Zhurnal.mk

Tiranë/ Biznesmeni i alarmuar njofton policinë, çfarë gjeti te dera e dyqanit këtë mëngjes

Pronari i një biznesi ka bërë denoncim në Policinë e Tiranës këtë mëngjes, pasi ka gjetur tek dera e dyqanit, disa gëzhoja armë zjarri dhe xhamin e derës të thyer.

Rreth orës 08:25, është njoftuar salla operative nga shtetasi S.A., pronari i një dyqani elektro-shtëpiake ku pretendon se tek dera e dyqanit, ka gjetur disa gëzhoja armë zjarri dhe xhamin e derës të thyer.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, si edhe për identifikimin dhe kapjen e autoreve.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...