Kronika Shqipëri

Tiranë/ Gjendet e mbytur në rezervuar një grua në Surrel, viktima ende e paidentifikuar

Zhurnal Ads

Tiranë-  Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e seksit femër, ende e paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifkimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

“Çadra na zë frymën. Fëmijët i kam futur në shtëpinë e shembur nga tërmeti”. Me burrin e paralizuar, qytetarja nga Lezha ka këtë lutje për shtetin

admin

“Punimet e rindërtimit me hapin e breshkës”/ Ahmetaj-Valterit: Projekti i rindërtimit unik, 21894 përfitues janë paguar

admin

Ndërron jetë nga Covid-19 një nga të dënuarit e burgut të Drenovës

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...