Agjencia Zhurnal.mk

Tiranë, një 29-vjeçar i infektuar me Covid-19 është vetëvrarë duke u hedhur nga kati i tretë i spitalit

Një 29 vjeçar i infektuar me Covid-19 i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i tretë i spitalit “Shefqet Ndroqi” në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:30 minuta të mëngjesit të sotëm dhe sipas policisë shtetasi me inicialet XH.K ka gjetur vdekjen, njofton Klan.

Ai ka qenë i shtruar prej disa ditës në ambientet e këtij spitali ku dhe po merrte trajtim mjekësor për koronavirusin.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...