Agjencia Zhurnal.mk

Tiranë numërohen gjysmat e kutive, ja diferenca mes Veliajt dhe Skënderajt

Tiranë, 1 korrik – Janë numëruar gjysma e kutive të numërimit në Tiranë dhe deri më tani kryebashkiaku aktual Erion Veliaj kryeson me një rezultat bindës ndaj kundërshtarit Arben Skenderaj të bindjes demokratike.

Sipas të dhënave të KQZ nga numërimi i 451 kutive nga 919 që janë në total në Tiranë, rezulton se, Erion Veliaj ka fituar : 73, 706 vota,  ndërsa, Arben Skenderaj ka ftuar vetem : 4 844 vota.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...