Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Tiranë/ Përfshihet nga flakët një garazh, shkrumbohen dy makina

Tiranë –  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën “Azem Galica” në Paskuqan, ku dy makina janë shkrumbuar nga flakët.

Sipas policisë  zjarri ka rënë në garazhin në pronësi E.H ndërsa më pas janë përfshirë nga flakët dy makinat që ishin parkuar aty.

Ngjarja është regjistruar në orën 02:50 të mëngjesit të sotëm.

Njoftimi i policisë:

Më datë 15.02.2021, rreth orës 02:50, në rrugën “Azem Galica”, në Paskuqan,  ka rënë zjarr në  garazhdin në pronësi të shetasit​ E. H., ku për pasojë janë përfshirë nga flakët dhe 2 mjete të cilat ishin të parkuara aty.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku aktualisht dyshohet se është ngjarje aksidentale.

Postime të ngjashme

​Ndërroi jetë foshnja në spital, nisin hetimet për mjeken në Pogradec

D V

Mbytet në Durrës një i moshuar

D V

158 shoferë të gjobitur në Shkup

Z H

Tetovë, arrestohen dy persona për posedim të lëndëve narkotike

Z H

Zhduket një vajzë në Gjakovë

D V

Aksidenti me fatalitet në Malishevë, arrestohet i dyshuari

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...