Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Tiranë/ Shkrumbohet gjatë natës një makinë në Kombinat

Tiranë- Një makinë është shkrumbuar nga flakët në Kombinat. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:50, në rrugën “ Thoma Goxhaj”.

Sipas policisë makina në pronësi të A.A është djegur plotësisht si pasojë e zjarrit, ndërsa ka qenë e parkuar.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Ushtarë amerikanë mbërrijnë në Shqipëri

R Zh

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR takohet me Ramën

R Zh

Rruga e Borshit u prish nga shirat/ Meta “thumbon” qeverinë: Kryevepër!

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...