Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tjetër transformim i pabesueshëm i Christian Bale

Aktori hollivudian, Christian Bale, është i njohur për transformimet e jashtëzakonshme, në mënyrë që t’iu përshtatet roleve filmike.

47-vjeçari ndodhet në Australi, ku është i angazhuar në xhirimet e “Thor: Love and Thunder”.

Porse në një dalje me familjen e tij në Palm Beach të Sydneyt, ai nuk njihej sa i përket dukjes së tij.

Yllit anglez i mungonin flokët e tij që i kishte rruar dhe nuk e mbante as mjekrën e zakonshme.

Bashkëshortja e aktorit, Sibi Blazic, ndodhej pranë tij, ndërsa familja e Bale ishte e rrethuar nga familjarë të tjerë, të cilët dukej sikur nuk e njihnin.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...