Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Tjetër vetëvrasje! 64-vjeçari në Patos i jep fund jetës duke u vetëvarur

Patos-  Mëngjesin e sotëm një 64-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në një dhomë pranë banesës së tij.

Kanë qenë familjarët e viktimës të cilët e kanë gjetur pa shenja jetë 64-vjeçarin.

Ndërkohë edhe në qytetin e Durrësit, një 75-vjeçar u vetëhodh nga kati i 7-të i pallatit duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Njoftimi i policisë:

Gjatë mëngjesit të sotëm është gjetur nga familjarët i vetëvarur në një dhomë pranë banesës dhe ka ndërruar jetë shtetasi Y.M., 64 vjeç, banues në Patos.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

Postime të ngjashme

Edi Rama: Partia Socialiste merr 74-78 mandate

N E

Edi Rama prezenton masterplanit e portit të Durrësit

N E

Monika Kryemadhi: Emigrantët po kthehen të votojnë për ndryshim

N E

Trupat dhe tanket amerikane zbarkojnë në Shqipëri

N E

Basha: Rama e ka kuptuar se shumica dërrmuese e shqiptarëve duan ndryshim!

N E

ish-ambasadori Islam Lauka: Shqiptarët nuk kanë fuqi për tu bashkuar

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...