Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Toka nuk gjen qetësi, tërmeti i fortë godet Greqinë

Një tërmet i fortë ka goditur gjate ditës së sotme Greqinë.

Tërmeti me magnitudë 4.5 kishte thellësinë 15 km dhe është ndjerë nga banorët e zonës në Larisa.

Nuk dihet ende nëse ka pasur dëme.

Postime të ngjashme

Zyrtarët vizitojnë kufirin SHBA-Meksikë mes rritjes së fluksit të emigrantëve

T E

Humb jetën në një aksident ajror parlamentari francez Olivier Dassault

T E

Ligjvënësi gjerman jep dorëheqjen, përfitoi nga kontratat për maskat

T E

Asnjë i vdekur nga Covid-19 në 24 orët e fundit në Britani

T E

Austria pezullon vaksinat AstraZeneca, një grua humbi jetën, një tjetër është në gjendje të rëndë

T E

Wang Yi: Kina koherente ne politikat e saj

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...