Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Tolaj flet pas aksidentit në Deçan: Jam mirë me shëndet

Kandidati për deputet i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Arbër Tolaj ka thënë se është në gjendje të mirë shëndetësore, pas aksidentit që ka pësuar ditën e mërkurë.

Tolaj ka falënderuar qytetarët për interesimin e shprehur pas aksidentit, transmeton Telegrafi.

“Të nderuar miq, kolegë, e familjar. Duke pas parasysh se nga raportimet e mediave lidhur me një aksident që kemi pësuar mbrëmë, shumë nga ju jeni shqetësuar, u’a bëj me dije se falë Zotit unë jam mirë me shëndet dhe pa ndonjë pasojë. Ndaj si rrjedhojë do të jem në nivel të angazhimeve të përditshme. Ju falënderoj për interesimin”, ka shkruar Tolaj në Facebook.

Ndryshe, në aksidentin që ka ndodhur mbrëmë në Deçan janë përfshirë dy vetura, ku kanë pësuar lëndime tetë persona.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:10.

Postime të ngjashme

Sveçla flet për zjarret në Kosovë, thotë se janë arrestuar dy persona

D V

Kryeministri Kurti shkon në Suharekë pas shpërthimit të zjarreve

D V

Zjarret në Kosovë, aktive kanë mbetur 10 vatra

D V

Seanca për 100 ditët e Qeverisë Kurti vazhdon sot

D V

Bëhen gjashtë vjet nga themelimi i Gjykatës Speciale

D V

582 raste aktive me coronavirus në Kosovë, qytetarëve u bëhet apel të vaksinohen

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...