Tolgahan Sayisman me dedikim në shqip për Almedën derisa sjell imazhe nga pushimet e tyre në Shqipëri

Këngëtarja, aktorja dhe prezantuesja me prejardhje shqiptare, Almeda Abazi, edhe këtë verë nuk mungoi për pushime në trojet shqiptare.

Bukuroshja, e cila jeton dhe vepron në Turqi, rreth një muaj më parë po shijonte pushimet në Dhërmi bashkë me bashkëshortin e saj, aktorin e popullarizuar, Tolgahan Sayisman.

Së fundmi ka qenë Tolga ai i cili ka ndarë një imazh të çiftit nga bregdeti shqiptar, ku duket se kanë kaluar një kohë të mrekullueshme.

“Zemra ime”, ka shkruar në shqip artisti i cili tashmë duket se ka mësuar shumë fjalë në sajë të bashkëshortes.

Të njëjtit tanimë janë prindër të dy fëmijëve: djalit Efehan dhe vajzës Alina.

Ata janë bashkë që shumë vite, ndërsa kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në vitin 2017.

Related posts

Bebe Rexha: Mendoja se në këtë moshë do të isha e martuar, por kam gjetur dikë që më do dhe unë e dua shumë gjithashtu

D V

Lady Gaga shkëlqen me fustane të dizajnuara nga motra e saj

D V

Dukagjin Lipa tregon eksperiencën unike nga mbrëmja në Pallatin e Brigadave: Faleminderit që na bëtë të ndihemi si pjesë e familjes suaj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More