Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tolgahan Sayisman ndan një moment të veçantë me të birin, i bën dedikim në gjuhën shqipe

Zhurnal Ads

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman, vazhdon të jetë shumë i pëlqyer dhe numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale.

Ai vetëm në Instagram ndiqet nga dy milionë njerëz, ndërsa ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme.

I njëjti së fundmi ka publikuar një fotografi përkrah të birit Efehan, derisa në mbishkrim e thërret me nofkën tigri, në gjuhën shqipe.

Kjo pasi Tolga prej vitesh është martuar me aktoren dhe prezantuesen nga Shqipëria, Almeda Abazi, e cila duket se i ka mësuar disa fjalë në shqip.

“Sapo hëngra ushqim, tani po e shikoj babain, po thotë klyshi, tigri”, ka shkruar ai.

Ndërkaq, komplimentet dhe reagimet nga ndjekësit nuk munguan në hapësirën për komente.

Tolga dhe Almeda u martuan në vitin 2017, ndërsa vitin e kaluar mirëpritën fëmijën e parë, djalin Efehan.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Atraksioni i fundvitit, Bekim Zogaj publikon këngë ‘Oj dashnia e zemrës’

T E

Meghan Markle shkeli traditën shekullore të familjes mbretërore

Z H

Ndërron jetë aktorja e “Titanic”

Z H

Luana dhe Marina në një pozë atraktive me të ëmën, urojnë festën e Krishtlindjeve

S.B.

Ndahen Ben Affleck dhe Ana de Armas

S.B.

Vajza e Jenner në ditën e parë të shkollës me çantë 12 mijë dollarëshe

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...