Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tom Cruise për pak sa nuk u rrokullis me veturë gjatë xhirimeve të “Mission Impossible 7” në Romë

Zhurnal Ads

Gjatë të mërkurës kanë vazhduar xhirimet e vazhdimit të shtatë të filmave të popullarizuar që njihen me titullin bazë “Mission Impossible”.

Protagonisti kryesor, Tom Cruise, i ka xhiruar skenat e reja në kryeqytetin italian, Romë, ku është vendosur ekipi i filmit.

Ndërsa duke realizuar një prej skenave të rrezikshme, të cilat preferon t’i bëjë vet, 58-vjeçari për pak sa nuk u rrokullis me një veturë.

Cruise ishte duke xhiruar një skenë ndjekjeje me një Fiat 500 me ngjyrë të verdhë, të cilit aktori e ka vozitur nëpër kryeqytet.

Megjithatë, gjatë vozitjes, vetura e goditi një kalldrëm dhe u ngrit dhe për pak sa nuk u rrokullis.

Më pas, ai ka dalë nga vetura, teksa shihej me maskë duke i zbatuar masat për parandalimin e infeksionit me coronavirus. /Telegrafi/

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dua Lipa flet për planin e saj për dominimin e botës – prindërit e artistes tregojnë për mënyrën se si i bindi të kthehej sërish në Londër nga Kosova

S.B.

Kylie Jenner fokuson tiparet e formësuara trupore me fustanin e ngushtë

S.B.

Cozman njofton fansat se po i nënshtrohet një operimi

S.B.

‘A m’don’ pyesin Dafina dhe Durimi

T E

Travis Scott fshin llogarinë e Instagramit pasi e tallin për kostumin e Batman

S.B.

Derisa po largohej nga Shtëpia e Bardhë, Melania Trump rrëmbeu vëmendje me çantën ‘Hermes’ 70 mijë dollarëshe

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...