Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Tom Hanks me kujdes të shtuar dhe masa mbrojtëse pas shërimit nga coronavirusi

Ai është një nga të famshmit e parë që pranoi se ishte infektuar nga COVID-19.

Aktori Tom Hanks duket se po bën kujdes më të shtuar kohëve të fundit, teksa u pa me maskë në Los Angeles të mërkurën.

Veshja mbrojtëse përputhej me bluzën e gjelbër të 63-vjeçarit fitues të çmimit “Oscar”, shkruan DailyMail.

Ylli i filmit “Catch Me If You Can Can” gjithashtu kishte veshur pantallona të errëta dhe një palë doreza.

Kjo shëtitje e tij vjen vetëm disa javë pasi Hanks zbuloi se ai po dhuronte plazma që përmbajnë antitrupa për COVID-19 për të ndihmuar studiuesit të zhvillojnë një vaksinë për virusin.

Hanks ishte i pari i famshëm që tregoi publikisht në mars që ai rezultoi pozitiv me coronavirus.

Ai dhe gruaja Rita Wilson, gjithashtu pozitive, u shtruan në spital në një Australi, ku u mjekuan për coronavirusin dhe u shëruan përfundimisht.

Gjithashtu të mërkurën, u raportua se filmi më i ri i aktorit do të anashkalojë teatrot krejt, duke zgjedhur ta bëjë premierën në formën virtuale.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...