Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Top 10 faqet më të vizituara të vitit për torrent

TorrentFreak e ka bërë listën me 10 faqet më të kërkuara të vitit 2020 për torrent. Nga lista mund të shihet se Pirate Bay është faqja më e njohur në mesin e të gjitha llojeve, përpara YTS dhe 1337x.

Ajo që mund të vërehet është se faqet që janë në gjuhën angleze janë më të famshme, për të vazhduar lista më pas me faqet tjera të cilat janë poashtu shumë të njohura për përdoruesit. Pirate Bay është faqe e cila ka miliona vizitorë brenda një dite.

  1. The Pirate Bay
  2. YTS.mx
  3. 1337x
  4. NYAA.si
  5. RARBG
  6. FitGirl Repacks
  7. LimeTorrents
  8. EZTV.re
  9. TorrentGalaxy
  10. Zooqle.

Postime të ngjashme

Krijuesi i McAfee ndalohet në Spanjë, mund të ekstradohet në SHBA

S.B.

20 mijë organizata amerikane në cak të hakerëve kinezë

S.B.

Ashtu si nga “Mad Max”, skena që përshkruan kohën e sotme

S.B.

Studimi tregon për të metat në Alexa që mund të zbulojnë informacione të rëndësishme

S.B.

Kritikohet Facebooku se ndihmoi shitjen e zonave të mbrojtura në Amazonë

S.B.

AMD lëshon kartën e re grafike RX 6700 XT për të luajtur në 1440p

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...