Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Topalli zbulon se ku do të garojë më 25 prill

Drejtuesja e forcës “Lëvizja për Ndryshim”, Jozefina Topalli tha se ende nuk është përcaktuar se ku do të garojë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, por një opsion sipas saj mund të jetë Tirana dhe se beteja e saj do të përqëndrohet në këtë zonë.

“Nuk është vendosur ende. Pse jo edhe Tirana mund të jetë opsion, edhe qyteti im është opsion, edhe një qytet tjetër. Një gjë është e sigurt që betejën do ta bëj kryesisht në Tiranë, pa lënë mangut asnjë qytet tjetër. Unë në Tiranë do të përqëndrohem dhe pse nuk e kam fjalën vetëm për emrin tim, por zonën ku unë do të bëj betejën”, deklaroi Topalli nw “Quo Vadis”.

Postime të ngjashme

Gara për kryetarin e PD-së, kryeson Lulzim Basha

Dafina Vidishiqi

Publikohen rezultatet e para për garën brenda PD

Dafina Vidishiqi

Rama pas nënshkrimit të marrëveshjes për 5G: Shqipëria përherë krenare të jetë krah SHBA-së

Dafina Vidishiqi

Mbyllet procesi i votimit për zgjedhjen e kreut të Partisë Demokratike

Dafina Vidishiqi

Qyteti i Vlorës i gatshëm për sezonin veror, pritet trefishim i turistëve

Dafina Vidishiqi

Sot votohet për kryetarin e PD-së, Lulzim Basha me tre kundërkandidatë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...