Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tortë me dizajn dollarësh, shampanjë dhe mbishkrimi “King” – Morena Taraku befasohet që në orët e para të ditëlindjes së saj

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, feston sot (e enjte) ditëlindjen.

Me këtë rast, ajo ka pranuar urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat e shumtë të saj.

Festimet e ditëlindjes, Morena i nisi qysh në orët e para të datës 1 prill, me një festë luksoze të organizuar në shtëpinë e saj.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa imazhe, nga festa e zhvilluar në vilën e saj luksoze në Stamboll të Turqisë.

Shampanjat e shumta, tortë me kekë gjithandej si dhe një mbishkrim i madh me fjalët “King M.T” nuk munguan në oborrin luksoz të modeles, i cili ka edhe një pishinë.

Morena Taraku është vetëm 28 vjeçare, dhe shquhet si një prej femrave shqiptare më të ndjekura në rrjetin social Instagram.

Ajo e nisi karrierën e saj si modele, gjersa më pas iu fut edhe rrugës së muzikës dhe ndërmarrësisë.

Tashmë ajo gjeneron një biznes të ri të produkteve kozmetike në Stamboll.

Postime të ngjashme

Oriola nuk i lë vend imagjinatës, i tregon pothuajse të gjitha në fotosesionin e ri

Dafina Vidishiqi

Me këtë datë publikohet kënga e re e Encës

Dafina Vidishiqi

Fjolla Morina emocionon me fjalët për gjyshen e ndjerë

Dafina Vidishiqi

Ava Max pozon me ngjyrat e ylberit me rastin e muajit të krenarisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora fotografohet duke shkuar në seancën e ‘pilates’, ndërsa shenjat në shpinën e saj tregojnë se ajo ka bërë hixhamën

Dafina Vidishiqi

Getoar Selimi paralajmëron projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Stinen

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...