Agjencia Zhurnal.mk

Tortë për 15 minuta

Përbërësit:

1 kg biskota
1 l jogurt
500 gr fruta sipas dëshirës
3 qeska krem shllag/pana
300 gr sheqer

Udhëzimet:

1 Biskotat shkërmoqini dhe shtojuni jogurtin bashkë me sheqerin.

2 Lërini të pushojnë për 5 minuta e më pas formësojini në formë pete për torte.

3 Sipër petës renditini frutat e përzgjedhura sipas dëshirës e në fund dekorojini me krem shllagun e rrahur me ujë me gas. Ju bëftë mirë./meshije.com

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...