Tottenham, Barcelona dhe Man Utd në garë për Romeron

Shumë klube evropiane kanë shprehur interesim për Cristian Romeron.

 

Sipas ‘Sportitalia’, Tottenham, Barcelona dhe Manchester United kanë shprehur interesim për transferimin e Romeros gjatë afatit kalimtar të verës.

Raportohet se këto skuadra janë shumë të interesuar për mbrojtësin dhe tashmë kanë nisur kontaktet me drejtuesit e Atalantas në lidhje me një transferim të mundshëm.

Klubi italian po kërkon të paktën 35 milionë euro për ta lënë të lirë futbollistin të largohet.

Dy klubet janë të gatshme ta paguajnë këtë shifër dhe transferojnë në radhët e tyre argjentiastin që ka shkëlqyer me paraqitjet e tij te Atalanta dhe Kombëtarja e Argjentinës. 

Related posts

Moriba mund të transferohet në Angli, dy skuadra të mëdha pas tij

Redaksia

Varane afër transferimit te Man Utd

D V

Lewandowski kërkon largimin, Bayerni i vendos çmimin e ‘çmendur’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More