Trafikim me të mitur në Tiranë, arrestohet 33-vjeçarja

Dhjetë qytetarë janë vënë në pranga gjatë 24 orëve të fundit në Tiranë.

Mes tyre është një 33-vjeçare e akuzuar për trafikim të miturish. Për S. K. rëndon vepra penale “Trafikim i të miturve” pasi Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë i vuri masën “Arrest me burg”.

“Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshëm u bë kapja dhe ndalimi i shtetases S. K., 33-vjeçe, pasi Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë, ka caktuar masën e sigurisë ‘Arrest në burg’, për veprën penale ‘Trafikim i të miturve’”, njofton policia.

Related posts

Arrestohen dy persona nga Shkupi të cilët kërkohen me urdhër-arrest

Z H

Arrestohet një person në Ferizaj, ishte i kërkuar për “bashkësi jashtëmartesore me personin nën moshën 16 vjeçare”

D V

Gjendet drogë në makinën e Policisë së Maqedonisë, MPB: Nuk ka qenë e tyre, makina është e konfiskuar në 2016-tën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More