Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Trafiku zhvillohet në rrugë të lagështa, mjegull në Kodër të Diellit dhe në Pletvar

Shkup, 27 dhjetor – Trafiku rrugor zhvillohet pa ndërprere në rrugë me lagështi. Ka reshje të borës në Kodër të Diellit dhe në Mavrovë.

Për shkak të mjegullës është zvogëluar pamja deri në 50 metra, në drejtimin rrugor Tetovë-Kodër e Diellit dhe në Pletvar, njoftojnë nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë.

LAMM rekomandon lëvizje të kujdesshme, shpejtësi të përshtatur të lëvizjes dhe pajtueshmëri me sinjalizimin e caktuar të trafikut.

Postime të ngjashme

Ju del “error” në numrin amë gjatë regjistrimit? Ja si ta tejkaloni pengesën

T E

Edhe Enti i Statistikave nuk kishte internet sot, tha Selami

R Zh

Ende nuk lejohet organizimi i dasmave

T E

Dy të arrestuar pas plagosjes së djalit të Sulejman Rexhepit

T E

Shpërthen zjarr i fuqishëm në fshatrat e Manastirit

T E

Sassoli kërkon Konferencë ndërqeveritare për Shqipërinë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...