Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Tragjedi në fshatin Krushopek të Sarajit, humb jetën 7 vjeçari

Shkup, 27 shtator – Dita e djeshme ishte ditë zie për banorët e Krushopekut. Në mesditë ndodhi një tragjedi në fshat, ku humbi jetën një fëmijë 7 vjeçar.

Në orët e mesditës, duke luajtur si fëmijë në shtëpinë e tij, kontakti me korentin elektrik ia mori jetën djaloshit 7 vjeçar.

Në rrjetet socijale shum shokë e dashamirë të familjes, po përshëndeten për së fundi her me djaloshin i cili duket se ka qenë i dashur për gjithkënd që e takoi.

Postime të ngjashme

Shabani: Gabimi në mesazh nuk është i MASH-it por operatorëve celularë!

Dafina Vidishiqi

Ahmeti për ditën e çlirimit të Republikës së Kosovës: Shteti i Kosovës po ecë përpara

Dafina Vidishiqi

Rënia e lindjeve, shqetësuese në Kërçovë! Për 5 vite numri është përgjysmuar

Dafina Vidishiqi

Zaev hap zyrë në Strumicë për takime me qytetarë

Dafina Vidishiqi

Të hënën fillon regjistrimi në shkollat e mesme

R Zh

MASH: Shkollat nuk guxojnë të marrin para për dëftesat, kjo është në kundërshtim me Kushtetutën dhe ligjet

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...