Agjencia Zhurnal.mk

Tragjedi në Milladinovcë: Shkupjani shtypet nga atomjeti tij

Shkupjani humbi jetën në fatkeqësi bizare, mbrëmë në Milladinovcë, informon MPB.

Mbrëmë në orën 1.30 është denoncuar se në autostradën Sv.Nikollë-Shkup, para pikës pagesore Milladinovcë, automjeti i tipit “Audi”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga B.K.(58), është ndalur dhe B.K.  kishte dalë nga automjeti. Në një moment automjeti ka lëvizur për mbrapa dhe me pjesën e pasme e ka shtypur B.K. në bankinën e rrugës, pas çka ka ndëruar jetë në vendin e fatkeqësisë, thonë nga MPB.

Është kryer hetim nga ekipi hetues i SPB-Shkup.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!