Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Tragjedi! Pas sherrit, babai shqiptar i merr jetën të birit vetëm 26-vjeç

Një tjetër krim ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi. Në ishullin grek të Kretës, një shqiptar ka qëlluar për vdekje të birn pas një sherri në familje.

26-vjeçari, emri i të cilit nuk është bërë publik, nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve dhe ka gjetur vdekjen në spital.

Ai u dërgua me urgjencë në repartin e kujdesit intensiv, por gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua dhe në orën 5.00 të mëngjesit të sotëm dhe ndërroi jetë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e Krishtlindjes. Po ashtu, raportohet se 55-vjeçari”>55-vjeçari u ndihmua nga djali tjetër 24-vjeçar”>24-vjeçar.

Në fillim kur policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, djali nuk ka treguar që ka qenë pikërisht i ati ai që e kishte plagosur.

Megjithatë, pas hetimeve, u zbuluan edhe detajet. 55-vjeçari”>55-vjeçari u arrestua nga policia, së bashku me djalin 24-vjeçar”>24-vjeçar. Po hetohet më tej për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Postime të ngjashme

Rrëfimi i endacakut: Killeri i Behar Sofisë erdhi mori biçikletën poshtë urës së Lanës

S.B.

I dehur në timon, 31-vjeçari përplaset me kamionin dhe një tjetër makinë. Detajet e para

S.B.

Shpresa tek vaksinat: Rëndim i situatës së pandemisë në Shqipëri

S.B.

Rama nxjerr videon: Ja si do të jetë godina e re e maternitetit “Mbretëresha Geraldinë”

S.B.

“Shqipëria, shtëpia që fiton”/ Nga ekonomia tek integrimi, zbardhet pakti i koalicionit që firmosi Basha dhe Kryemadhi

S.B.

Shqipëria merr notë pozitive për integrimin, Rama kërkon vaksinën! Zbardhet takimi i kryeministrit me zyrtarët e BE në Bruksel

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...