Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Trailer i iPhone 12: “Bisha” që fansat e Apple po e presin!

Zhurnal Ads

Apple iPhone 12 pritet të jetë një nga telefonat më të mirë të vitit, me lidhjen më të mirë të 5G bashkë me procesorin e ri tepër të shpejtë.

Modeli i ri i telefonit tē Apple pritet tē jetē një pajisje e cila jo vetëm që duket mahnitëse, por gjithashtu ka teknologjinë e fundit e cila konkurron direkt me rivalët më të ashpër të industrisē (tē cilēt kanē karakteristikat e fundit).

Për ta përcaktuar si mē tē mirin e rangut tē vet, vetēm krahasoni specifikat qē do t’i sjell iPhone 12, të ri për të kuptuar se do të jetë një bishë e vērtetē kur të lansohet.

Për detaje, klikoni në video trailerin e krijuar për iPhone 12 mëposhtë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Bitcoini e kalon shifrën e 38 mijë dollarëve

S.B.

Robotët mikroskopikë së shpejti mund të pushtojnë trupin tuaj – ju pëlqen apo jo

admin

Core i9-11900K është procesori më i fuqishëm i Intel për 2021

S.B.

78 vjeçari mposht të rinjtë në CS-GO, shpallet kampion

S.B.

Snapchat, rivali i TikTok që do t’i paguajë përdoruesit 1 milionë dollarë në ditë për të krijuar përmbajtje!

S.B.

Maska e mençur mat frymëmarrjen dhe temperaturën

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...