Trajnerët të mirë, por që aktualisht janë pa klub – emra të njohur si Zidane, Conte e Valverde

Edhe pse jemi vetëm në fillim të sezonit 2021/22, disa klube po mendojnë të ndryshojnë trajnerin e tyre.

 

Janë disa nga trajnerët më të njohur që aktualisht janë pa punë dhe janë në dispozicion.

Emra si Zinedine ZidaneAntonio Conte dhe  Ernesto Valverde, që kanë fituar trofe në karrierën e tyre.

Nuk mungojnë as trajnerët e talentuar si Andrea Pirlo dhe Gennaro Gattuso.

Më poshtë i hedhim një vështirë listës së trajnerëve.

Zinedine Zidane

Antonio Conte

Andrea Pirlo

Gennaro Gattuso

Ernesto Valverde

Frank Lampard

Paulo Fonseca

Frank de Boer

Rudi Garcia

Lucien Favre

Quique Setien

Andre Villas-Boas

Quique Sanchez Flores

Andriy Shevchenko

Related posts

Incident në Lojërat Olimpike: Sporti debutues, skejtbordi sa nuk i solli lëndime të rënda Angelo Narvaezit

D V

Historike: Kosova debuton me fitore në konkurrencën e femrave në garat ndërkombëtare

D V

Rrëfimi i Vojvodës për Marca: I fshehur nën traktor, bombat, netët në pyll, i ndarë nga babai i tij

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More