Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Trajneri i Torinos, Nicola: Jam i lumtur për Vojvodën

Trajneri i Torinos, Davide Nicola ka lavdëruar mbrojtësin Mërgim Vojvoda pas fitores ndaj Parmas.

Dje, goli i kosovarit ishte vendimtar për pikët e plota, derisa Parma ra në Seria B, transmeton lajmi.net

Pas ndeshjes, Nicola ka lavdëruar Vojvodën.

“Jam i lumtur për Vojvodën edhe pse mund të shënonte edhe në shansin e dytë që e kishte më të mirë”, tha ai. Për Vojvodën ky ishte goli i parë në Seria A me fanellën e Torinos.

Postime të ngjashme

Toni Kroos izolohet shkaku COVID-19, pati kontakt me një të infektuar

Z H

Moto GP: Garat në pistën e Sachsenring deri në vitin 2026

Z H

Calhanoglu shumë afër Juventusit

Z H

“We Are The People” nga Martin Garrix, Bono dhe The Edge është kënga zyrtare e “EURO 2020”

Z H

Barcelona ka marrëveshje me Depayn, por transferimi i holandezin në Camp Nou mund të dështoj

Z H

Chelsea po përgatitet për transferimet të ‘çmendura’ në verë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...