Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Traktoristi doli nga rruga, humbi jetën në vendin e aksidentit

Në datën 23.02.2021 në orën 15.10 në rrugën Negotinë-f.Kurijë, ka  ndodhur aksident trafiku ku T.E.(75) nga Negotina, duke drejtuar traktorin “IMT-539”, me targa të Negotinës, ka humbur kontrollin, ka dalë nga rruga dhe nga lëndimet e marra ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit, informon MPB.

Vdekjen e ka konstatuar mjeku i Ndihmës së shpejtë mjekësore.

Inspektim ka kryer Prokurori publik dhe ekipi inspektues i NJPB Negotinë.

Postime të ngjashme

Një autobus doli nga rruga në Demir Hisar – nuk ka udhëtarë të lënduar

R Zh

Policia në gjah pas motoçiklistëve, 56 persona vozitnin pa patent shoferë

Z H

Arrestohet në “Bllacë”, policia i gjeti lëndë narkotike

S.B.

Motoçiklisti lëndohet rëndë pasi humbi kontrollin

S.B.

Arrestohen dy dilerë në Sopot, konfiskohet heroin

S.B.

Sanksionohen 137 vozitës në Shkup

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...