Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Transparenca e vetmja rrugë!”/ Meta-Ramës: Dil në përballje ose largohu! Merr edhe përforcime me vete…

Vijon “debati virtual” mes Kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir Meta.

Ky i fundit i kërkon Ramës që të tregohet i gatshëm dhe të dalë e të përballet me të në një emision televiziv, duke ironizuar më tej shkruan: “mund të marrë edhe përforcime me vete”.

“Transparenca e vetmja rrugë! Dil në përballje ose largohu!”,  shkruan Presidenti.

Teksa Meta iu drejtua mëngjesin e sotëm me një mesazh Asamblesë së PS-së, Rama e pyeti sërish se çfarë borxhi i ka Shqipëria “që duron shkallimet e tij të përditshme që sekëlldisin jo veç të gjallët po edhe të rënët për liri të këtij vendi”.

Postime të ngjashme

Burri shpërthen në të qara para Infektivit: Kam nënën prej pesë ditësh brenda, s’di a ka vdekur apo është gjallë

T E

Mbërrijnë “surprizë” në Rinas 15.210 doza vaksinash Pfizer

T E

Aksident i frikshëm në Korçë, golfi bëhet copë, 4 të plagosur

T E

20 viktima dhe 764 raste të reja në Shqipëri

T E

“Shqipëria, një partner kyç për BE”/ Zgjedhjet, Borell: Kandidatët për deputetë duhet të jenë njerëz me integritet

S.B.

Shtyhet me 24 orë dërgesa e Pfizer, mbi 15 mijë dozat e vaksinave do të mbërrijnë të martën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...