Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Transporti publik në Shkup më 1 janar sipas itinerarit të së dielës

Shkup, 30 dhjetor, zhurnal.mk – Transporti publik të premten, më 1 janar, do të zhvillohet sipas itinerarit të së dielës, me çka autobusët do të përfshihen në punë më vonë se sa zakonisht, njoftoi sot Ndërmarrja Qarkulluese Publike (NQP).

Të gjitha biletaritë dhe qendrat për personalizim nesër do të punojnë deri në orën 17. Të premten biletaritë nuk do të punojnë, ndërsa të shtunën do të punojnë si zakonisht.

Nga NQP informojnë se të dielën, më 3 janar, kujdestare prej orës 7 deri në orën 19:30 do të jenë biletaritë në Tregun e gjelbër dhe Qendrën Transportuese, ndërsa prej orës 7 deri në orën 13:30 do të punojë biletaria në Gjorçe Petrov.

Postime të ngjashme

Ju del “error” në numrin amë gjatë regjistrimit? Ja si ta tejkaloni pengesën

T E

Edhe Enti i Statistikave nuk kishte internet sot, tha Selami

R Zh

Ende nuk lejohet organizimi i dasmave

T E

Dy të arrestuar pas plagosjes së djalit të Sulejman Rexhepit

T E

Shpërthen zjarr i fuqishëm në fshatrat e Manastirit

T E

Sassoli kërkon Konferencë ndërqeveritare për Shqipërinë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...