Maqedoni

Transporti publik nesër do të qarkullojë sipas orarit të së dielës

Zhurnal Ads

Shkup, 7 shtator, zhurnal.mk – NQP “Shkup” informon se nesër transporti publik do të funksionojë sipas orarit të së dielës për shkak të festës 8 Shtatori – Ditës së Pavarësisë.

Do të punojnë me kujdestari tre zyra për shitjen e biletave, në Qendrën e Transportit dhe Tregun e Gjelbër me orar pune nga ora 7 deri në ora 19:30 dhe në Gjorqe Petrov, me orar pune nga ora 7 deri në ora 13.

Postime të ngjashme

Nikollovski dorëzon kërkesën për shkarkim të Dimovës: Vendimi në dorë të Zaevit

T E

Dëmtohet përmendorja e dëshmorit Ismet Bajrami

admin

Qeveria do të shqyrton mundësinë për uljen e TVSH-së për energjinë elektrike

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...