Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Travis Scott fotografohet me një veshje plot stil në Nobu

Travis Scott vazhdon të jetë ndër rep-artistët më të veçantë në industrinë ndërkombëtare.

Shëtitjet për të janë mjaft të shpeshta, teksa rrallë herë ndodhë që të mos fotografohet nga paparacit, shkruan Daily Mail.

Kështu ka ndodhur edhe në një dalje të tij në Nobu, teksa ka marrë vëmendje me stilin unik.

Ai ishte i veshur me rroba të gjera, si zakonisht, kurse nuk e kishte lënë anash edhe maskën mbrojtëse.

Reperi po ashtu njihet për vendosjen e aksesorëve të ndryshëm, të cilët janë kryesisht me diamante.

Thuhet se Travis dhe Kylie janë rikthyer, pasi u ndanë për disa herë me radhë.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...