Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Travis Scott fshin llogarinë e Instagramit pasi e tallin për kostumin e Batman

Travis Scott ka vendosur të fshijë llogarinë e tij në Instagram.

Rep artisti Travis Scott, 29 vjeç, u nervozua kur një tifoz krahasoi kostumin e tij më shumë me një buburrec se sa Batmanin, shkruan Mirror.

Ndërsa reperi nuk priti edhe shumë dhe e fshiu llogarinë pasi filloi të merrte komente të shumta në lidhje me veshjen.

Travis u vesh dhe pozoi pranë automjeteve të tij për të treguar përpjekjet e tij për Halloween, por ai nuk mori meritat që priti nga fansat.

Adhuruesit e tij shpresojnë se ai do të kthehet shumë shpejt dhe me muzikë të re që thuhet se është shumë afër, mungesa e tij nuk pritet të jetë e gjatë.

Postime të ngjashme

Botoksi i tepërt i ka lënë Simon Cowell dhe Madonnën me fytyrë të trishtuar dhe pamundësinë për të bërë mimika

S.B.

Jennifer Aniston është duke e adoptuar një vajzë

S.B.

Olivia Rodrigo ndanë detaje nga albumi i debutues “Sour”

S.B.

Dua Lipa uron Ramazanin: Shpresoj që muaji i shenjtë t’ju sjellë lumturi dhe paqe me bollëk

S.B.

Princat Harry dhe William kanë folur në telefon, Kate Middleton do të shërbejë si ndërmjetëse që vëllezërit të pajtohen gjatë varrimit të Princit Philip

S.B.

Enca Haxhia e ulur pranë Conor McGregorit në Dubai

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...