Showbiz

Travis Scott fshin llogarinë e Instagramit pasi e tallin për kostumin e Batman

Zhurnal Ads

Travis Scott ka vendosur të fshijë llogarinë e tij në Instagram.

Rep artisti Travis Scott, 29 vjeç, u nervozua kur një tifoz krahasoi kostumin e tij më shumë me një buburrec se sa Batmanin, shkruan Mirror.

Ndërsa reperi nuk priti edhe shumë dhe e fshiu llogarinë pasi filloi të merrte komente të shumta në lidhje me veshjen.

Travis u vesh dhe pozoi pranë automjeteve të tij për të treguar përpjekjet e tij për Halloween, por ai nuk mori meritat që priti nga fansat.

Adhuruesit e tij shpresojnë se ai do të kthehet shumë shpejt dhe me muzikë të re që thuhet se është shumë afër, mungesa e tij nuk pritet të jetë e gjatë.

Postime të ngjashme

Johnny Depp humb gjyqin ndaj The Sun, detyrohet të paguajë 706 mijë euro dhe i refuzohet apelimi

S.B.

E bukura Bernadeta Nikollbibaj disa projekte pezull shkak covidi, por sjell super foto

T E

Dua Lipa dhe Miley Cyrus janë duke punuar për një këngë së bashku

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...