Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Travis Scott fshin profilin e tij në Instagram, pasi u kritikua për Halloween

Zhurnal Ads

Rep-artisti Travis Scott, duket se është dëshpëruar pak pasi fansat e kritikuan për veshjen sikur të Batman.

Ai kishte zgjedhur heroin fiktiv, për t’u paraqitur për festën e Halloween gjatë ditës së shtunë, shkruan Mirror.

Një gjë e tillë nuk u prit mirë nga fansat e tij, të cilat shpërthyen me komente e kritika ndaj tij.

Travis pas kësaj ka vendosur që të fshijë komplet profilin në rrjetin social Instagram, pasi nuk mund të duronte komentet.

Ndërkaq, admiruesit e muzikës së tij janë duke shpresuar që ai do të kthehet sërish edhe me projekte muzikore, teksa mungesa e tyre vërehet dukshëm.

Përkundër reperit, ish- e dashura e tij Kylie Jenner, është pëlqyer mjaft shumë për veshjen që kishte zgjedhur nga “Range Power”.

Përkundër reperit, ish- e dashura e tij Kylie Jenner, është pëlqyer mjaft shumë për veshjen që kishte zgjedhur nga “Range Power”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Rina Balaj shfaqet e tëra me të kuqe, josh fansat me pozat e reja

S.B.

Eros Grezda dhe Oriola Marashi i japin fund lidhjes?

Z H

Loredana: Betohem se e dua hip-hopin gjerman

S.B.

Vjen projekti i dytë muzikor nga Violeta Gashi quhet “20 vjet i bana”

T E

Ronela Hajati njofton se më 15 mars publikon pjesën e parë të albumit të ri

S.B.

Kentina Shehaj: Eksperimentoj me rrymat, ja kur do të vijnë projektet e reja

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...