Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Tre dilerë kapen derisa po shisnin drogë në Parkun e Qytetit

Policia arrestoi tre persona, të cilët shisnin marihuanë në Parkun e Qytetit në Shkup.

“Gjatë bastisjes së kryer tek personat A.R.(23), A.O.(21) dhe i mituri 17-vjeçari, të gjithë nga Shkupi, është gjetur sasi më e madhe e marihuanës, si dhe një shtypëse”, thonë nga MPB.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër personave do të ngrihet padi penale për prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të lëndëve narkotike.

Postime të ngjashme

14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

S.B.

Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar, 78 patenta të pezulluara në vend

S.B.

Lëndohet një polic në aksident trafiku në Shkup

S.B.

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Z H

Korçë/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari

S.B.

Vrasje në tentativë në Pejë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...