Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Tre fëmijë lëndohen në një fatkeqësi komunikacioni në Negotinë

Negotinë, 3 qershor – Zhurnal.mk – Tre fëmijë këmbësorë janë lënduar mbrëmë në fatkeqësi të komunikacionit në Negotinë.

Zëdhënësi i SPB Veles, Veroljub Dodevski sot informoi se fatkeqësia ka ndodhur rreth orës 21 në rrugën kryesore “Marshal Tito”, në qendër të qytetit.

“Fatkeqësia ka ndodhur mes automjetit ‘folksvagen pollo’ me targa negotinase, të drejtuar nga një person 35 vjeçar dhe tre fëmijë – këmbësorë. Fëmijët e lënduar janë dërguar në spitalin në Negotinë”, kumtoi Dodevski.

Në vendin e ngjarjes është kryer ekspertizë

Postime të ngjashme

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

Kapet 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, gjendet në kamionin e një shtetasi nga Maqedonia e Veriut

Dafina Vidishiqi

Shtip, gjendet i vdekur një 38-vjeçar

R Zh

Një qytetar i Dibrës është plagosur me armë zjarri

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...