Tre gjigantë evropianë në garë për Asension

Marco Asensio mund të largohet në janar apo në verë nga Real Madridi dhe klubet e interesuara kanë filluar tashmë sondazhet për të.

 

Gjatë ditës së djeshme (e martë) u raportua se Asensio nuk është i kënaqur me situatën e tij te Reali dhe mund të largohet.

Tani këto zëra kanë filluar të marrin konfirmime dhe janë zbuluar disa nga klubet që po përcjellin situatën e tij.

Sipas mediumit Fichajes, Liverpooli është një nga ekipet që mban nën kontroll situatën e Asensios te Real Madridi.

Por, përveç klubi anglez në garë për ta nënshkruar atë është edhe Juventusi dhe Milani.

Largimi i lojtarit spanjoll ka të ngjarë të ndodh në afatin kalimtar të janarit. 

Related posts

Donnarumma: PSG zgjedhje e gabuar? Më vjen të qesh kur e dëgjoj

D V

“Anglia më e fortë”, Sheva: Episodet vendosën ndeshjen, më i miri u dëmtua

Z H

Realizoi het-trik, mirëpo Haaland dhuroi edhe ‘huqjen’ e mbrëmjes te Norvegjia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More