Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Tre hajdutë me pushkë automatike vodhën një torbë me para nga 27-vjeçari në Saraj

Gjatë ditës së djeshme,  para bankës në fshatin Saraj të Shkupit, tre persona duke kërcënuar me pushkë automatike kanë kryer plaçkitje mbi personin me inicialet O.B. (27) nga fshati Krushopek.

Siç informojnë nga MPB, plaçkitësit kanë marrë torbë me para dhe e kanë lëshuar vendin e ngjarjes.

Policia është duke ndërmarrë masa për zbardhjen e rrastit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...