Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Tre humbje radhazi për Warriors – rezultatet e takimeve në NBA

Ka përfunduar një tjetër xhiro në NBA, me disa takimet që prodhuan spektakël.

Golden State Warriors ka pësuar edhe humbjen e tretë radhazi, tani nga Atlanta Hawks me rezultat të ngushtë 117-111.

Fitore të ngushtë ka shënuar edhe New Orlean Pelicans ndaj Houston Rocekts me shifrat 122-115.

Një triumf më bindës mori Boston Celtics ndaj Charlotte Hornets me rezultat 116-86.

Spektakël kishte edhe në përballjen që Memphis Grizzlies e fitoi ndaj Philadelphia 76ers me shifrat 116-100.

Takim mjaftë interesant ishte edhe ai në mes të Orlando Magic e Denver Nuggtes, që përfundoi me fitoren e këtyre të fundit, 119-109.

Postime të ngjashme

Itali 3-0 Zvicër, notat e Xhakës dhe Shaqirit përballë italianëve magjikë

Dafina Vidishiqi

Italia mposht Zvicrën, kualifikohet në fazën e eliminimit direkt

Dafina Vidishiqi

Italia nuk ndalet, Locatelli shënon një tjetër super gol

Dafina Vidishiqi

Zyrtare: Sergio Ramos nesër i jep lamtumirën Real Madridit

Dafina Vidishiqi

Gattuso mund të largohet nga Fiorentina vetëm dy javë pas emërimit të tij

Dafina Vidishiqi

Pandev thotë se Maqedonia e Veriut është gati për Ukrainën: Duhet të bëjmë figurë të mirë, nuk kemi çfarë të humbim

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...