Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Tre persona dhunojnë një të mitur në motel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjilan të premten.

Një vajzë e mitur është dhunuar nga tre persona na një motel, njofton Insajderi.

Policia e Kosovës në raportin ditor ka njoftuar se ka arrestuar të tret të dyshuarit për veprën penale.

Me vendimin e prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Postime të ngjashme

14 të vdekur nga coronavirusi dhe 701 raste pozitive për 24 orë

S.B.

Kosnett dhe ministri Mehaj: Të intensifikohet bashkëpunimi në mes dy vendeve në fushën e sigurisë dhe mbrojtjes

S.B.

Kurti ua shpalos programin shefave të BE-së, Szunyog: Do ta përkrahim qeverinë në rrugën drejt Bashkimit Evropian

S.B.

Abdixhiku takoi ambasadorin Minxhozi, diskutojnë për thellim të bashkëpunimit mes dy vendeve

S.B.

Blerta Deliu: Dje ishte një ditë turpi për Kosovën, shkaku i Donika Gërvalles

S.B.

Gazi lotsjellës në Kuvend, deputetët deklarohen të pafajshëm

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...