Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Tre persona janë arrestuar në Gostivar, policia iu gjeti heroin

Në Gostivar dje pasdite janë arrestuar tre persona pasi që tek ata dhe në automjetin e tyre është gjetur heroinë, informon MPB

“Dje rreth orës 15:30 në hyrjen e fshatit Vrapçisht, nëpunësit policorë të SPB Tetovë – zyra e jshtme për punë kriminalistike Gostivar, i kanë privuar nga liria O.B.(39) nga Banjica e Poshtme, një 38-vjeçare V.C. dhe A.M.(52) nga Vrapçishti. Gjatë kontrollit të tyre në automjetin “Opel vectra” me targa të Gostivarit, i drejtuar nga  O.B. në të cilën V.S. dhe A.M. ishin bashkudhëtarë, është kapur heroinë”, njoftojnë nga MPB-ja.

Që të tre, sot do të paraqiten para gjykatësit të procedurës paraprake në Gjykatën Themelore në Gostivar.

Postime të ngjashme

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Dafina Vidishiqi

I gjendet një armë zjarri, arrestohet një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Në vendkalimin kufitar Qafë Thanë, tek shkupjani zbulohen mbi 17.000 euro të padeklaruara

Dafina Vidishiqi

Sanksionohen 106 shoferë në Saraj

Zekirija Haxhiu

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Dafina Vidishiqi

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...