Agjencia Zhurnal.mk

Tre persona u arrestuan sepse policia u zbuloi marihuanë

Në datën 22.03.2020 në orën 21.40, zyrtarë policorë nga SPB Shkup në rr.”Todor Aleksandrov”, I kanë privuar nga liria personat me inicialet M.T.(23), M.B.(21) dhe S.Gj.(37) të gjithë nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit të kryer tek ata ështëgjetur marihuanë. Pas dokumentimit të rrastit, kundër tyre do të ngritet padi adekuate.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...